AKCE tandemový seskok květen 2013 !!! Velké váhy bez příplatků-váha až do  130 kg !!
Tandemový seskok z výšky 4200 m za cenu 2700,-Kč bez dalších poplatků v ceně je dárkový poukaz ! Tandem+kamera+foto+zpracované a ozvučené video 4500,-Kč !!
Akce tandemový seskok děti od 8 do 15 let 2500,-Kč !  Kamera+foto+DVD+CD k tandemovému seskoku za 1700,-Kč ! Ceny zahrnují vystavení dárkového poukazu a certifikátu o úspěšném provedení tandemového seskoku !
  Děkujeme Všem, kteří měli v roce 2012 důvěru v náš tým !

Tandemové seskoky

Kde skáčeme TANDEMOVÉ SESKOKY

Skáčeme na letiště Kolín,  které je vzhledem ke své poloze a dobré dopravní dostupnosti jedním z nejfrekventovanějších letišť v České republice, kde se tandemové seskoky provádějí.

V samotné Praze nelze vzhledem k hustotě leteckého provozu tandemové seskoky provádět, přičemž právě z tohoto důvodu je Kolín pro tandemový seskok ta nejrozumnější alternativa.

Autem nebo vlakem se k nám dostanete z Prahy za 60 minut. Skáčeme z letounu L - 410 Turbolet ze 4000 m.

Je zde perfektní zázemí pro seskoky vybavené restaurací, balírnou padáků, školící místností, ubytovnou a zázemím pro zákazníky. 

Další možností je  
letiště v Kunovicích, na kterém je také perfektní zázemí.

Pro seskok se však dá dohodnout kterékoli z letišť, na kterých se tandemové seskoky provozují.
Kde skáčeme TANDEMOVÉ SESKOKY

Přistání na letišti v Kolíně
Zajištění bezpečnosti tandemových seskoků
Při tandemových seskocích používáme nejmodernější systém firmy UPT - Vector  tandemový systém Sigma, který je v současné době jedničkou na trhu tandemových padáků !!

Jejich součástí je také zajišťovací přístroj Vigil II. Jeho úkolem je automatická aktivace záložního padáku bez nutnosti zásahu parašutisty nebo tandempilota.

Tento systém je vybaven hlavním a záložním padákem typu křídlo stejné velikosti. Tandempilot má při seskoku k dispozici nejen výškoměr, ale i akustický signalizátor výšky a GPS navigaci. 

 Pro provádění tandemových seskoků máme všechny potřebné certifikace a oprávnění.

Naši piloti mají téměř dvacetileté zkušenosti  v oblasti parašutismu.
Tandemový padák Sigma 370
SG-370 se zab. přístr. Vigil II