AKCE tandemový seskok květen 2013 !!! Velké váhy bez příplatků-váha až do  130 kg !!
Tandemový seskok z výšky 4200 m za cenu 2700,-Kč bez dalších poplatků v ceně je dárkový poukaz ! Tandem+kamera+foto+zpracované a ozvučené video 4500,-Kč !!
Akce tandemový seskok děti od 8 do 15 let 2500,-Kč !  Kamera+foto+DVD+CD k tandemovému seskoku za 1700,-Kč ! Ceny zahrnují vystavení dárkového poukazu a certifikátu o úspěšném provedení tandemového seskoku !
  Děkujeme Všem, kteří měli v roce 2012 důvěru v náš tým !

Tandemové seskoky

TANDEMOVÝ SESKOK

Chcete si zkusit volný pád a let na padáku tak, jak to mohou zažít jen zkušení parašutisté? Pak jsou pro vás ideálním řešením naše tandemové seskoky.
Tandemové seskoky jsou ve světě provozovány od počátku osmdesátých let. Tandemový seskok vám umožní vidět svět z výšky 4000 metrů, aniž byste museli podstoupit jakékoli riziko či vynaložit sebemenší úsilí.Jde o nejjednodušší způsob jak uskutečnit seskok padákem a zažít pocit z volného pádu.Tandemový seskok absolvujete s instruktorem, který má nejlepší předpoklad k tomu, aby váš seskok proběhl hladce a bezpečně. Všichni členové našeho týmu mají minimálně 15letou praxi v parašutismu.
 Po patnácti minutové přípravě nastoupíte s tandem pilotem do letadla a vystoupáte do výšky 4000m. Ustrojeni jste do speciálního pasažérského postroje, který je spojen s tandemovým pilotem speciálními pevnostními karabinami, vyskakujete a padáte volným pádem rychlostí kolem 193 km/h. Váš tandemový seskok padákem právě začíná !

 Volný pád trvá cca 50-60 sec. Ve výšce 1800 m nad zemí otevírá tandempilot padák a před vámi je dalších nezapomenutelných 8 až 10 minut letu na padáku. Po dobu letu na padáku si můžete vychutnat nezapomenutelné scenérie  pohledem na zem z výšky několika set metrů, ale také si vyzkoušet řízení tandemového padáku. Celý tandemový seskok bude pro vás fantastickým zážitkem!
Tandemový seskok může být Vaším odrazovým můstkem do světa sportovního parašutismu – jako první část kurzu zrychleného volného pádu AFF nebo IAFF. Tandemové seskoky  skáčeme z letadel    L-410 Turbolet  s vybavením od nejlepších zahraničních firem.